logotekst


SHIN DO

Tutvustus

Shindo on Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, mis rajaneb tuhandete aastate vanustele teadmistele, mida on läbi aja täiustatud kaasates ka inimeste uuemad teadmised anatoomiast ja füsioloogiast. Shindo võtete eesmärgiks on saavutada keha ja meele tasakaal, tänu millele saavutavab keha uue hingamise ning inimeses hakkavad pulbitsema loovad mõtted, inspiratsioon ning ka elurõõm. Shindo käsitleb inimest kui tervikut ning igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuste seisundid nagu stress, füüsilised ja emotsionaalsed pinged häirivad loomulikku tasakaalu ning tekitavad inimesele erinevaid probleeme. Shindo taastab loomuliku tasakaalu ning seeläbi aitab lahendada mitmeid tervise probleeme.

Mõju

Shindo abil avatakse ja hoitakse keha energiakanald avatuna, mille tagajärjel keha vedelike ja energiate voolamine paraneb ning organism suudab paremini väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjuseks.

Millal tulla Shindo massaaži?

Kui sul esineb füüsilisi pingeid. Shindo vabastab lihaspunktidesse kinni jäänud energia ning tänu sellele kaovad ka pinged.

Kui sul esineb emotsionaalseid pingeid, stressi või depressiooni. Shindo taastab keha tervikliku tasakaalu ning tänu sellele saab keha lahti häirivatest vaimsetest faktoritest.

Kui sul on vaja loovust või inspiratsiooni. Shindol on ajupoolkerade koostööd soodustav toime ning seeläbi on ka paljud loovust vajavate tööde tegijad shindo abi kasutanud.

Lisaks paljudel muudel juhtudel, konsulteerimiseks helista telefonil +372 5333 1508


Tagasi